יש אנשים שבאורח קבע מקשים עליך את החיים , הקבועים הידועים והבנאליים בדמות הקופאיות , הפקידים ושאר הגלעד ארדנים. ויש כאלה שהגורל לא גזר עליהם אוטיזם שכזה אלא הם קפצו עליו בשמחה ומבחירה.  הפרוייקט המוזיקלי העונה לשם הבלתי אפשרי "איי אם ,אם איי ,הו אם איי" (iamamiwhoami) הוא כזה.
הו דה פאק חשב שזה רעיון טוב לקרוא כך לשם להקה ?
כן ...זה שם זכיר , לא . אי אפשר להקליד אותו גם על ריטלין.
ברם , לא הכל שחור ,
למרות נטיתו לעצבן , מדובר בפרוייקט איכותי בכל ר"ח אבריו .לראיה , חברי הפרוייקט (מעתה יקרא כך ושילכו לחפש) , לקחו מן הרגע הראשון את הקונספט של השם ברצינות יתירה כאשר שיווקו עצמם דרך רמזים וירטואליים שפוזרו ברשת (ובקפידה רבה אצל עורכי מוזיקה נחשבים) ובכך יצרו באזז בטרם השמיעו תו אחד.
כיאה לקונספט הם מציבים רף מוזיקלי איכותי ביותר ,קליפים מושקעים ברמות מפחידות ורמת הפקה מרשימה , אבל לאחר כמה שמיעות , אעפס , מתחוור למאזין השפוי כי מדובר ב "פלורנס אנד דה מאשין" על קטמין.. סלואו מושן וקהות חושים .
ובכל זאת ,
אמנם מגיעות מלקות קשות וסשן מצבטי פטמות לחברי הפרוייקט על בחירת השם המעיק ואמנם הסיקור קצת באיחור – מאידך שווה לתת להם נשנוש.
המרקיז מעדיף שתקשיבו להם מאשר לחדש של רוני דלוחי .

שיהיה....... Bon appétit

מדד המלקות :  ***** = סופדרך / **** = סבבי / *** = שיהיה / ** = לא יהיה / * = תמותו!!
דביקות:
*** גם בפעם החמישית לא סוחב בפילטר.
הלחנה :
** בתכלס , אין כאן הרבה הלחנה , יש כמה ריפים חצי נחמדים.
שירה :
***מקרה קלאסי של מעריצת קייט בוש שהתבגרה עוד בוש.
קצב :
****המקצב פלואידי משהו , מתאים פרפקט לנסיעה באופניים בדרך לפסיכולוג.
סאונד :
***** זך ורך .מי שקורא לבד מת לבד - השאירו תגובה

Read Users' Comments ( 2 )

מבחינתי, קנדים הם הגרסא ה"רעננית" של האמריקאים. הקנדים, החוצפנים מעבירים זמנם בין שאיפת אויר נקי ,למים צלולים , בין סביבה עירונית מצוחצחת ובין טבע עוצר נשימה ...ולדידי כל עם שבורך בכזה שפע , מגיע לו מכות ..בניגוד לאמריקאים שיודעים לסבול כמו שצריך בארץ השופעת כרימון סיבות לדכאון,הקנדים מזכירים לי תמיד ילדי שמנת שהולכים עם לק שחור בכדי למרוד בהורים .
לפיכך ובהתאם לזאת אני לא אוכל את הפוזה הרבע פאנקיסטית המיוסרת בשנקל של הלהקה הקנדית "מטריק" ובוודאי וודאי שאני לא מעכל את ההייפ סביבם .
אף על פי כן גם שעון מקולקל מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום – וכך יצא ש"מטריק" השיקו שיר טוב למדי העונה לשם "מוזה חולה" . השיר הזה אינו מעיד על שאר השירים שלהם  ומיועד לשימוש חד פעמי , מתוק וגנוב.
השיר הנפתח במקצב אופביטי מגניב ודיסקוטקי , מלווה בגיטרות בעלות גוון פסאודו קאנטרי ..לא מעיד על הקליימקס (היחסי) המגיע בפזמון.
באופן מפתיע השיר לוקח תפנית מעניינת ולא באנאלית אל תוך פזמון דביק וקליט הניחן ברבע טון עצוב (קצת עצוב , עצבצב ) המקושט בנימה לירית קלה ,ומיכוון שהמרקיז בדכאון מאג'ורי השיר הובא לכאן במהרה .גם אם "מטריק" הם לא השוס הגדול ביותר ששמע המרקיז מעדיף שתקשיבו ללהקה הזאת מאשר לחדש של יצהר אשדות.
שיהיה.......
 Bon appétit
מדד המלקות :  ***** = סופדרך / **** = סבבי / *** = שיהיה / ** = לא יהיה / * = תמותו!!
דביקות:
***** נדבק לנעל ולא עוזב בייחוד בשל הפזמון המתקתק.
הלחנה :
**** מוזיקליות מפתיעה יחסית ללהקת מתלהבים ממוצעת
שירה :
***מקרה קלאסי של נערת פופ שנראית כמו לוליפופ ונשמעת בהתאם.
קצב :
****המקצב רענן , מתובל בתוף מרים הנכנס באופביט ועל כך המחמאה
סאונד :
***** אי אפשר לבקש טוב מזה לז'אנר.מי שקורא לבד מת לבד - השאירו תגובה

Read Users' Comments ( 0 )